Menu
Alışveriş Sepeti

Smok Nord Coil Fiyatı ve Özellikleri

Smok Nord  Coil  en uygun fiyatlar ile eliptod.com da! Smok Nord  Coil özellikleri, fiyatı, incelemesi, yorumları ve taksit seçenekleri için hemen tıklayın!
Smok Nord Coil Fiyatı ve Özellikleri
691,00TL
Vergiler Hariç: 691,00TL
  • Stok Var: Stok Var
  • Ürün Kodu: ELTEBH4546

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

SMOK Nord Pod,SMOKTech firmasının ürettiği en başarılı pod e-sigara modellerinden birisidir. Üretici firmanın pod elektronik sigara modelleri konusundaki başarısını,SMOK Novo ve SMOK Novo 2 gibi pod e-sigara modellerinde de anlayabilirsiniz. SMOK Nord Pod,başarılı bir pod e-sigara cihazıdır çünkü pek çok açıdan esnektir. Örneğin Nord Serisi,değiştirilebilir coil (bobin) yapısına sahiptir ve bu coil (bobin) yapıları MTL - sigara içimi veya kısıtlı bir Sub - Ohm nargile içimi deneyimi sunabilir.

Smok Nord Coil

SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 Adet içinden çıkan pod (kartuş) yapıları SMOK Nord' un desteklediği içim şekillerinden birisi olan sub - ohm içimi destekleyen bir yapıya sahiptir. Kutu içinden çıkan pod (kartuş) yapıları 0.6 ohm dirence ve 3 ml salt likit haznesine sahiptir. Üstelik bu pod (kartuş) yapıları coil değişimine imkân verir ve bu açıdan da kullanışlıdır.
SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 Adet paket içeriğinden çıkan coil yapıları 0.6 ohm dirence sahip,seramik yapılı coil - bobin yapılarıdır. Seramik malzeme yüksek sıcaklığa dayanabilen bir malzeme olduğu için daha uzun süreli bir kullanım sunar. SMOK Nord Pod bildiğiniz gibi 3 farklı coil (bobin) yapısı ile kullanılabilmektedir. Bunlar 1.4 Ohm Nord Regular Coil,0.6 Ohm Nord Mesh Coil ve 1.0 Nord Coil Yapısıdır.
SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 adet içinden 5 adet 0.6 ohm dirençli Mesh Coil çıkar. Bu coil yapısı SMOK tarafından üretilmiştir,seramik yapılı olduğu için yüksek ısıya dayanır.

SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 Adet Kutu İçeriği :

5 x SMOK Nord Pod Coil (SMOK Mesh Coil / 3 ML Salt Likit Hazneli / Seramik Yapılı / 0.6 Ohm)

SMOK Nord 5'lli Pod (Kartuş) Paketi Özellikleri:

SMOK Nord Pod, SMOKTech Tarafından Üretilmektedir. Bu Pod Kartuş Da 3 ML Salt Likit Kapasitesine Sahiptir Ve Alt Kısmından Doldurulur. Dolum İşlemi İçin Pod (Kartuş) Yapısını Pil Gövdesinden Ayırmanız Gerekir. SMOK Nord Olarak Da Bilinen Bu Pod Karuş Yapıları Özellikle Sub - Ohm (Nargile İçimi) İçin İdealdir. 0.6 Ohm Dirence Sahip Coil Yapıları "Mesh Coil" Olarak Da Bilinir,Seramik Yapılara Sahiptir Ve Böylece Yüksek Isıya Dayanabilir. Pod Kartuş Yapılarına Salt Likit Dolumu Alt Kısmından Yapılır Ve Salt Likit Dolumu İçin Pod Kartuş Yapısının Gövdeden Ayrılması Gerekir. 

Smok Nord 0.6 ohm Yedek Coil

Yüksek Buhar Performansı
% 100 Organik Pamuk
Dikey örgü bobini
Isıtma Elemanı: Kanthal
Direnç: 0.6 ohm
5li Paket Olarak

Smok Nord 1.4 Ceramic ohm Yedek Coil

Yüksek Buhar Performansı
% 100 Organik Seramik
Dikey örgü bobini
Isıtma Elemanı: Seramik
Direnç: 1.4 ohm
5li Paket Olarak

Smok Nord Coil Fiyatı ve Özellikleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.