Menu
Alışveriş Sepeti

Justfog C601 Pod Kartuşu Fiyatı ve Özellikleri

Justfog C601 Pod Kartuşu  en uygun fiyatlar ile eliptod.com da! Justfog C601 Pod Kartuşu özellikleri, fiyatı, incelemesi, yorumları ve taksit seçenekleri için hemen tıklayın!
Justfog C601 Pod Kartuşu Fiyatı ve Özellikleri
527,00TL
Vergiler Hariç: 527,00TL
  • Stok Var: Stok Var
  • Ürün Kodu: ELTEBH1956

Açıklama

Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi sayesinde kullandığınız Justfog C601 pod e-sigara kullanım ömrünüz dilediğiniz kadar artabilir. Paket içeriğinden çıkan pod kartuş yapıları 1.7 ml salt likit kapasitesine sahiptir. Bu pod karuş yapısında coil değişimi yapılamaz ancak diğer pek çok pod e-sigara modelinde olduğu gibi salt likit dolumu pod kartuş gövdeden çıkarılıp alt kısmından kolaylıkla yapılabilir. Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi içinden çıkan pod kartuşlar aynı zamanda 1.6 ohm dirence sahiptir ve etkili bir sigara içimi - MTL deneyimi sunar.

Justfog C601 Pod Kartuşu

 
Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi içinden çıkan pod kartuşlarda dolum işlemi için özel bir şişeye ihtiyacınız yoktur. Diğer pod kartuşlarda olduğu gibi Justfog C601 3'lü pod (kartuş) paketinden çıkan pod kartuşların alt kısmından salt likit dolumu yapılabilir. Çoğu salt likit şişesi ince ağızlıklı olduğu için dolum kolaylıkla gerçekleştirilir ve silikon / plastik kapak çoğu zaman salt likitin sızıntı yapmasını önler.
 
Justfog C601' de ağızlık (drip tip) kısmı basit bir kapakla kapatılmaktadır. Ancak dolum ve değişim sırasında bu kapak yana kaydırılır. Böylece salt likit haznesi bulunan pod (kartuş) yapılarına dolum veya değişim işlemi gerçekleştirilebilir. Genellikle Justfog C601 Kutu içeriğinden 1 adet yedek pod (kartuş) çıkar ve bu pod kartuşlar oralama 1 - 2 haftalık bir ömre sahiptir. Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi alarak,kullanım ömrünü uzatabilmeniz mümkündür.
 
 

Justfog C601 Pod Kartuşu Paket İçeriği

 
3 x Justfog c601 Kartuş (Pod) - 1.7 Salt Likit Kapasiteli / Alttan Dolum / 1.6 Ohm Direnç
 

Justfog C601 Pod Kartuşu Özellikleri

 
Justfog c601 Kartuş 1.7 ML Salt Likit Haznesine Sahiptir. Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi İçinden Çıkan Pod Kartuşlarda Salt Likit Dolumu Pod Kartuşun Alt Kısmından Yapılır.
Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi İçinden Çıkan Pod Kartuşlar 1.6 Ohm Dirence Sahiptir.
Cihazda Pod Kartuşa Salt Likit Dolumu Yapılması Veya Pod Kartuş Yapısının Tamamen Değiştirilmesi İçin Drip Tip - Ağızlık Kapağının Yana Kaydırılması Gerekir.
Justfog C601 Kutusu İçinden 1 Adet Yedek Pod (Kartuş) Çıkar ve Kullanım Ömrünü Kısıtlar. Bunun Arttırılması İçin Justfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi Sipariş Edebilirsiniz. 

Justfog C601 Pod Kartuşu Fiyatı ve Özellikleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.