Menu
Alışveriş Sepeti

Nasty Juice Bad Blood 60ML Premium Likit Fiyatı ve Özellikleri

Nasty Juice Bad Blood 60ML Premium Likit  en uygun fiyatlar ile eliptod.com da! Nasty Juice Bad Blood 60ML Premium Likit özellikleri, fiyatı, incelemesi, yorumları ve taksit seçenekleri için hemen tıklayın!
Nasty Juice Bad Blood 60ML Premium Likit Fiyatı ve Özellikleri
567,00TL
Vergiler Hariç: 567,00TL
  • Stok Var: Stok Var
  • Ürün Kodu: ELTEBH2836

Mevcut Seçenekler:

Açıklama

Nasty Juice Likit Bad Blood 60ML

Nasty Juice Bad Blood 60ML Premium Likit Özellikle İngiltere’de dünya çapında en çok tercih edilen meyveli lezzetlerden biri mükemmel bir şekilde üretilmektedir. Düşük nane ile karışık tatlı dünyevi Siyah Frenk Üzümü lezzet, süper ferahlatıcı bir his ve bulutlar ile sonuçlandı.

% 70 VG

Tür: eLikit

Kategori: 70VG / 30PG , dünyevi , meyve , nane , tatlı ,

Eğlenceli ve lezzetli sıvılarının yaygın olarak görüldüğü Malezya'da ortaya çıkan Nasty Juice markası, 2014 yılında kurulmuş olup hızla küresel bir oyuncu haline gelmiştir. Satışlarının dörtte birinden fazlası şu anda Avrupa'dan geliyor ve ünleri hızla artıyor. Nasty Juice Likit , hem sanatsal olarak tasarlanmış markalaşma (bir tür olduğu için kolay tanıyabilme) hem de inanılmaz derecede karmaşık lezzet kombinasyonlarıyla detay için keskin bir göze sahiptir.

Bir sonraki seviyeye çıkarma söz konusu olduğunda, bu Nasty Juice Likitleri, özellikle bu Yüksek VG kombinasyonları, kullanıcıların her defasında unutulmaz bir tada sahip olmasını sağlamak için bütün durakları çekerler.smokturk.net olarak Nasty Juice Likitlerini sizlere %100 Olarak temin ediyoruz.

Nasty Juice Bad Blood 60ML Premium Likit Fiyatı ve Özellikleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.